Valentinka

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Valentín

Valentín

14. februára majú všetci zaľúbení sviatok. Je totiž Valentín. Darčekmi dosť často bývajú rôzne bonboniéry, čokolády, kytice,..... a samozrejme, najsladšie bozky od vášho milovaného. Ja si myslím, že láska je sladšia ako najsladšia čokoláda. A pokiaľ sa rozhodnete dať vášmu/vašej milovanej/ milovanému čokoládu, tak poriadne sladkú. A pre náročných: čokoládová masáž! 

Ruža poteší hádam každú z nás. Mne sa najviac páčia červené. A vám?

Takto vyzerá už spomínaná čokoládová masáž. No čo poviete? Ja by som neodolala nezlízať ju zo seba.

Čokoláda je snáď najčastejším darčekom. A o bonboniérach už ani nehovorím. Veď klasikou sa skrátka nedá nič pokaziť.

Čokoládové bonbóniky ktoré majú originálny či už obal alebo tvar, sú výnimočné.Verte, že môžete si kúpiť 5x tú istú bonboniéru a zakaždým bude chutit inak.

Takáto brošňa je zaujímavým a vhodným darčekom k Valentínu.


Valentín | stály odkaz

Komentáre

  1. Masáž
    Hmm ta čokoládová masáž zní moc dobře :) Nemáš třeba nějaký tip, kam se na ni dá zajít? Doma si to totiž moc nedokážu představit, hlavně to uklízení potom :D Jo a kolik to tak vyjde cenově. My máme zatím s přítelem zkušenost jen s erotickou masáží z tohodle salonu https://masaz-praha.com/ :)
    publikované: 24.07.2019 23:14 | autor: Žanet (e-mail, web, neautorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014